Prekių katalogas

Samsung telefonai ir jų serijos. Kaip vystėsi Samsung išmanieji telefonai?

Samsung telefonai ir jų serijos. Kaip vystėsi Samsung išmanieji telefonai?

Samsung Galaxy telefonus žinome kiekvienas, dažnas iš mūsų renkamės šio gamintojo išmaniuosius telefonus dėl  mums įprasto valdymo, itin didelio funkcionalumo ir nuolat atnaujinamo dizaino bei kitų galimybių. Bet ar žinote, kaip vystėsi Samsung Galaxy telefonai nuo 2009 metų iki dabar? Sužinokite, kokios yra ir kuo skirasi Samsung telefonų serijos.

Samsung Electronics yra Pietų Korėjos kompanija, kuri 2009 metais pristatė savo pirmą išmanųjį telefoną ir jau 2012 metais tapo didžiausia mobiliųjų telefonų gamintoja pasaulyje pagal parduodamų telefonų kiekį. Didelį proveržį Samsung padarė, kai savo išmaniuosiuose įrenginiuose pradėjo diegti Android operacinę sistemą, kurią sukūrė Google.

Tiesa, Samsung išmaniųjų telefonų gamyboje ir vystyme kurį laiką sekė iš paskos kitai milžinei Apple, ir dėl to ne kartą šios korporacijos susitiko teismuose dėl technologijų neteisėto pasisavimo ar panaudojimo. Vis dėlto tai nesutrukdė Samsung užkariauti dalį rinkos ir surasti bei išlaikyti savo ištikimus Samsung išmaniųjų telefonų naudotojus.

 

Samsung telefonų serijos

Samsung Galaxy S (gaminama nuo 2009 metų iki dabar)

2023 metais pasirodė naujasis Samsung Galaxy S23 (Samsung Galaxy S23 Plus, Samsung Galaxy S23 Ultra). Vienas iš Samsung konkurencinių pranašumų, kuriant Galaxy S serijos telefonus, yra tai, jog kompanija bendradarbiauja su mikroschemų gamintoja Qualcomm ir į Galaxy S telefonus diegia naujausius mobiliojo ryšio procesorius. Dėl šios priežasties Galaxy S šeimos Samsung telefonai beveik visada yra patys pirmieji įrenginiai, pasiekę pasaulinę rinką su pavyzdiniu tų metų procesoriumi (flagmanai).

 

Galaxy Note (gaminama nuo 2011 metų iki 2020)

Idėja gaminti didelės įstrižainės stilingus ir su didesnėmis techninėmis galimybėmis mobiliuosius telefonus pasiteisino tarp pažangių (Pro) vartotojų. Tai tapo Premium klasės telefonais. Vistik buvo nuspręsta išleisti šios klasės išmaniuosius telefonus į pensiją ir Note telefonų vietą galutinai perėmė Samsung S23 Ultra telefonas flagmanas, skirtas patyrusiems vartotojams.
Paskutinieji Note serijos telefonai buvo Samsung Galaxy Note 20 ir Samsung Galaxy Note 20 Ultra.

 

Galaxy Z (gaminama nuo 2019 iki dabar)

Samsung Galaxy Z serija yra naujausias Galaxy šeimos narys ir serija Z žymi, jog tai telefonai su sulankstomais ekranais. Technologija yra nauja, todėl šių telefonų patvarumas dar nėra iki galo patvirtintas, visgi Samsung nuomone tai yra išmaniųjų telefonų ateitis ir šie telefonai bus vieni pažangiausių bei populiariausių pasaulyje.
Yra dviejų tipų telefonai su sulankstomais ekranais: Galaxy Z Fold ir Galaxy Z Flip. Samsung Galaxy Z Fold iš pradžių atrodo kaip įprastas telefonas, o vėliau išsiskleidžia kaip knyga, kad taptų kažkuo panašesniu į planšetinį kompiuterį. Samsung Galaxy Z Flip panašus į atverčiamus telefonus, kai sulankstytas įrenginys atsidaro į normaliai atrodantį telefoną. 

 

Galaxy A (gaminama nuo 2014 iki dabar)

Šios serijos mobilieji telefonai yra priskiriami žemesnei klasei nei Galaxy S ir Galaxy Z šeimų telefonai. Samsung Galaxy A serijos telefonai turi silpnesnes specifikacijas ir prastesnės kokybės kamerų sistemas, tačiau dažniausiai jie pasižymi įdomesniu dizainu ir, svarbiausia, žemesnėmis kainomis.
Pastaruoju metu keli Samsung Galaxy A serijos telefonai tapo vienais geriausiai parduodamų Android įrenginių visame pasaulyje, dėl šios priežasties Samsung skyrė daugiau dėmesio šios serijos telefonų vystymui ir gamybai. Pavyzdžiui Galaxy A54 tapo vienu populiariausiu JAV rinkoje.
Samsung taiko labai regioninį požiūrį Galaxy A serijos telefonams, dėl šios priežasties ne visose šalyse yra pasiekiamas visas A serijos telefonų asortimentas.

 

Galaxy M (gaminama nuo 2019 iki dabar)

Ši paskutinė Samsung telefonų serija skirta specialiai tūkstantmečio kartos vartotojui. Galaxy M telefonai išskirtiniai tuo, kad yra prieinami tik internetu, o jų kaina ir dizainas yra toks, kad būtų patrauklus jaunesnei auditorijai, ir turinčiai mažesnį biudžetą.
Kalbant apie specifikacijas ir dizainą, Galaxy M serija yra labai panaši į žemesnės klasės Galaxy A šeimos telefonus. Samsung Galaxy M telefonai paprastai yra gana pigūs, ir jų galios užtenka paprastam vartotojui, patenkinti jo poreikius (pavyzdžiui Samsung Galaxy M53). Šiai serijai Samsung taip pat taiko regioninę politiką ir Galaxy M serijos telefonai nėra teikiami JAV rinkai.

 

Ar esate pasirengę įsigyti savo Samsung Galaxy telefoną? Samsung telefonai mūsų e-parduotuvėje.