Prekių katalogas

Apsipirkimo gidas, naujienos, įdomūs faktai

Mūsų tikslas, kad klientas patogiai apsipirktų Tviranga.lt e-parduotuvėje ir įsigyta prekė pateisintų kliento lūkesčius, bei tarnautų kuo geriau ir ilgiau.

Suprantame, jog išsirinkti jūsų ar jūsų artimųjų poreikius atitinkančią prekę gali būti sudėtinga. Įvairūs gamintojai pateikia platų asortimentą, kuris yra nuolat atnaujinamas. Taip pat keičiasi bei vystosi technologijos, kurios diegiamos į išmaniuosius įrenginius, ir tokiu būdu šių įrenginių galimybės padidėja.

 

Šioje straipsnių skiltyje pateikiame naudingą ir įdomią informaciją apie:

  • kaip išsirinkti telefoną, televizorių, kompiuterį ar kitą elektronikos įrenginį
  • kuo skiriasi vienos technologijos nuo kitų, ir ką pasirinkti
  • įdomi informacija apie gamintojus ir jų prekių vystymą
  • naujausių prekių apžvalgas
Pirmasis išmanus telefonas - Apple iPhone. Kaip vystėsi ir keitėsi iPhone telefonai?

Ar žinote, jog pimąjį išmanųjų telefoną, pritaikytą plačiajai visuomenei ir atitinkantį jos poreikius, 2007 m. pristatė Steve Jobs, Apple Inc. kompanijos įkūrėjas? Tai buvo tikra revoliucija ir mums dabar žinomų išmaniųjų telefonų eros pradžia. Tiesa ir tai, jog mintis kurti išmanųjį telefoną kilo atsitiktinai. 

Samsung telefonai ir jų serijos. Kaip vystėsi Samsung išmanieji telefonai?

Samsung Galaxy telefonus žinome kiekvienas, dažnas iš mūsų renkamės šio gamintojo išmaniuosius telefonus dėl  mums įprasto valdymo, itin didelio funkcionalumo ir nuolat atnaujinamo dizaino bei kitų galimybių. Bet ar žinote, kaip vystėsi Samsung Galaxy telefonai nuo 2009 metų iki dabar? Sužinokite, kokios yra ir kuo skirasi Samsung telefonų serijos.

4K ir 8K raiškos televizoriai. Ką reikia apie juos žinoti?

Šiuo metu rinkoje galima rasti itin didelės raiškos televizorius: 4K ir 8K. Kuo ypatingi šie televizoriai ir kuo jie skiriasi nuo Ultra HD?

Kuo skirasi LCD, QLED, OLED, Neo QLED ir kitos televizorių ekranų technologijos?

Šiuo metu rinkoje galima rasti itin didelį televizorių pasirinkimą, kurie skiriasi ne tik savo funkcionalumu, bet ir ekrano technologijomis. Dažnai prie konkretaus gamintojo televizoriaus pavadinimo matome tokius trumpinius kaip OLED, LCD, QLED, NeoQLED, QNED ir pan. Ką reiškia šie trumpiniai ir kuo skiriasi skirtingų technologijų ekranai?